Mercedes-Benz

Neem contact met ons op.
Wij helpen u graag.

Contact. Mercedes-Benz tot uw dienst.

CLAES & ZONEN SINT-TRUIDEN (PERSONENWAGENS)

Industrielaan 3310
3800 Sint-Truiden

Telefoon: +32(0)11 69 74 30

Email: info.pkw.sint-truiden@claesenzonen.be

Receptie

Telefoon: +32(0)11 69 74 30

Verkoop nieuwe personenwagens

Telefoon: +32(0)11 69 74 36

Verkoop tweedehandswagens

Wij helpen u graag digitaal verder!

Telefoon: +32(0)11 69 74 50 
www.claesenzonen-usedcars.be

Magazijn

Telefoon: +32(0)11 69 74 44
E-mail: parts.st@claesenzonen.be

Carrosserie

Telefoon: +32(0)11 69 74 40
E-mail: carrosserie@claesenzonen.mercedes-benz.be 

EURO-TRUCKS CLAES (BESTELWAGENS EN TRUCKS)

Industrielaan 3310

3800 Sint-Truiden

Telefoon: +32(0)11 69 74 10

Email: info.eurotrucks@claesenzonen.be

Receptie

Telefoon: +32(0)11 69 74 10
E-mail: info.eurotrucks@claesenzonen.be

Verkoop

Algemeen e-mailadres: info.nfz.verkoop@claesenzonen.be
Dirk Goossens
Dirk.Goossens@claesenzonen.be
011 69 74 23 
Jordy Stroobants
Jordy.Stroobants@claesenzonen.be
011 69 76 79

Magazijn

Telefoon: +32(0)11 69 74 19
E-mail: Etc.magazijn@claesenzonen.be

Carrosserie

Telefoon: +32(0)11 69 74 40
E-mail: carrosserie@claesenzonen.mercedes-benz.be 

CLAES & ZONEN TONGEREN

Maastrichtersteenweg 449

3700 Tongeren

Telefoon: +32(0)12 26 08 00

Email: info.pkw.tongeren@claesenzonen.be

Receptie

Telefoon: +32(0)12 26 08 00

Verkoop

Personenwagens
Telefoon: +32(0)12 26 08 03
Bestelwagens
Danny Daenen
Danny.daenen@claesenzonen.be
012 26 08 02

Verkoop tweedehandswagens

Telefoon: +32(0)12 26 08 08
www.claesenzonen-usedcars.be

Magazijn

Telefoon: +32(0)12 26 08 15
E-mail: Magazijn.Tongeren@claesenzonen.be

Carrosserie

Telefoon: +32(0)11 69 74 40
E-mail: carrosserie@claesenzonen.mercedes-benz.be 

CLAES & ZONEN TIENEN

Esperantolaan 16

3300 Tienen

Telefoon: +32(0)16 78 15 50

Email: info.tienen@claesenzonen.be

Receptie

Telefoon: +32(0)16 78 15 50

Verkoop

Personenwagens
Telefoon: +32(0)16 78 15 50
Bestelwagens
Luc Smets
Luc.Smets@claesenzonen.be
016 78 15 79

Magazijn

Telefoon: +32(0)16 78 15 50
Email: magazijn.tienen@claesenzonen.mercedes-benz.be 

Carrosserie

Telefoon: +32(0)11 69 74 40
E-mail: carrosserie@claesenzonen.mercedes-benz.be